+ Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1.

Тема: Щодо повірки лічильника природного газу

  1. Регистрация
    12.11.2008
    Адрес
    ул. Артема
    Сообщений
    372
    Спасибо
    29
    Поблагодарили 17 раз в 14 сообщ

    Щодо повірки лічильника природного газу

    До нашої редакції надійшло запитання: «Чи маю я сплачувати за повірку лічильника природного газу?»

    Відповідь: Закон однозначно регулює це питання.

    Так у п. 3 ст. 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» №113/98-ВР від 11.02.1998р. зазначає наступне Порядок подання фізичними особами, що не є суб'єктами підприємницької діяльності, - власниками засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань якими використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду) на періодичну повірку цих засобів та оплати за роботи, пов'язані з повіркою, встановлюється Кабінетом Міністрів України. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) зазначених засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

    Таким чином, фізична особа не сплачує за повірку лічильнику природного газу а також за його демонтаж, транспортування та монтаж. Зазначені роботи провадяться за рахунок організації-постачальника послуги. Це також відноситься до лічильників споживання електричної енергії та води.
    Власть, которая приносит добро, основана на гармонии среди большинства.
    Долг каждого участвовать в этом.

  2. Следующие пользователи выразили благодарность Юрец за это полезное сообщение:

    КОМЕРС (07.09.2012)

+ Ответить в теме

Ваши права в разделе

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения