НовостиКарта посёлкаФотогалереяИсторияПоссоветПолезная информацияФОРУМ

Приём новостей

Новости, фотографии, слухи, сплетни, видеокомпроматы, жалобы, тайные переписки, восхищения и просьбы о помощи присылайте по адресу:

Ситуация будет изучена,
а результаты станут достоянием гласности

Карта посещений

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

09.10.2010 23:15

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

З приводу дій представників Харківгазу по відключенню будинків від газопостачання

29 вересня 2010року було відключено від газопостачання багатоквартирний будинок №5 по вул. Театральній. 30 вересня 2010р. теж саме було зроблено з будинком №5а по вул. Театральній. Офіційна версія представників Харківгазу - не має можливості отримати доступ до всіх опалювальних приладів всіх квартир багатоквартирних будинків.

Однак, зрозумілим є той факт, що хоча б одна квартира багатоквартирного будинку може залишитися без доступу, хоча б з тих підстав, що там ніхто не мешкає. Так і було з цими будинками.  Таким чином, мешканці будинку, серед яких між іншим є інваліди, старі люди, діти та хворі, вимушені були знаходиться в неопалюваних квартирах та без можливості на приготовлення їжі з причин того, що деякі  власники своїх квартир мешкають десь в іншому місці.  Але мають на це право. Тому, я в однозначному порядку  не бачу в діях представників Мерефянської філії обґрунтованих, розумних підстав, для відключення зазначених будинків від газопостачання.

Дедалі вражає халатність представників Харківгазу. Справа в тому, що на зазначені будинки газ було пущено також як і вимкнуто – без попередження, особисто не переконавшись в тому, що у всіх квартирах перекрито всі газові крани та спрацювала автоматика на котлах, якщо вона є. Зрозуміло, що через це, зазначені будинки могли злетіти у повітря. Я вважаю,  що такі дії є приступними. Я глибоко обурений таким становищем Харківгазу до громадян, до абонентів які правно сплачують за спожитий газ. До речі, сплачують немалі гроші.

Вимагаю більш цивілізованого ставлення до себе, до своєї родини та моїх співмешканців. Також таким діям представників Харківгазу треба дати належну правову оцінку, що повинні зробити компетентні органи.

Бочаров И.Д.

 

Комментарии  

 
-1 #1 vasiliy 24.01.2011 13:35
Уважаемый господин Бочаров на данный момент взрывы в Украине входят в моду, и ни чего страшного в этом нет! Ну подумаешь пару человек погибнут!А то что дороги в посёлке не чищены это как по вашему херня?