НовостиКарта посёлкаФотогалереяИсторияПоссоветПолезная информацияФОРУМ

Приём новостей

Новости, фотографии, слухи, сплетни, видеокомпроматы, жалобы, тайные переписки, восхищения и просьбы о помощи присылайте по адресу:

Ситуация будет изучена,
а результаты станут достоянием гласности

Карта посещений

Збережи дерево!

01.04.2010 22:00

ЗВЕРНЕННЯ

Відповідно до орієнтовних підрахунків, до складу всіх відходів  території України  входить  40% бумаги. В західних країнах здана  на макулатуру бум ага використовується до 10 разів. Треба зазначити, що 20 кг зданої на макулатуру бумаги зберігає від загибелі  1 (одне) дерево.  Треба нагадати, що щорічно на планеті зникає приблизно 14,6 мільйонів гектарів лісу. Не зайвим буде зазначити що ліс це «зелені легені» планети. Десь хто сказав, що ліс без людства - буде існувати, а людство без лісу - не проживе й одного дня.


Харківська районна громадська організація «Зелений Гай» ініціює Благодійну акцію «Збережи дерево». Зберегти дерево може кожний, здавши у стару бум агу у макулатуру. Виручені від макулатури гроші підуть на благоустрій Зеленогайського масиву  (озеленіння, розвиток інфраструктури та інше, цільове використання грошей буде визначатися на загальних зборах).

Збір макулатури буде проводиться  за викликом по тел. 746-54-27 та 093-906-24-19. (Приїдемо автівкою та заберемо).

Просимо Вас зробити свій внесок у розвиток рідного селища та збереження навколишнього середовища.

ХРГО «Зелений Гай»

Обсуждения новости: на форуме